İSTANBUL EXLIBRIS AKADEMİSİ DERNEĞİ
BİRGÜL HACIALİOĞLU
BIRGUL HACIALIOGLU
BİRGÜL HACIALİOĞLU

Birgül Hacıalioğlu 1957'de İstanbulda doğdu. Çocukluğunda Türkiye'nin değişik yerlerinde bulunması çalışmalarındaki zengin stiline katkıda bulunmuştur.

1982'de İstanbul Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Resim Bölümü Prof. Adnan Çoker Atölyesi ve Vitray Atölyesinden mezun oldu.

1983'de Resim Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. 1984 yılında DYO resim yarışmasında mansiyon aldı. Eserleri İzmir, Ankara ve İstanbulda gibi şehirlerde sergilendi. Resim öğretmeni kariyerini 25 başarı dolu yılın ardından 2008 yılında emekli olarak noktaladı.

İDGSA'80 Karma ve Grup sergileri de dahil olmak üzere 40'dan fazla sergide yer aldı, Ayrıca çalışmaları Luksenburg, Letonya ve Çin'de sergilendi. Resim çalışmalarına kendi atölyesinde devam etmektedir.

6 toplam öğe

 
İstanbul Exlibris Akademisi Derneği Yönetim Kurulu-ÜyelerExlibris Yarışmları-SergilerDernek Toplantı FotoğraflarıAYŞE ANILAYSEN ERTEBETUL URASBIRGUL HACIALIOGLUCANAN BILGEDILARA OKTAR GURSESESIN KUSEYRIOGLUE.EROL UNALGULDEN GUNAYDINMINE ARASANMUNEVVER CILLOVNAZAN SÖNMEZNESE MERALNESLİGUL ERÖZ HASDEMİRSUGGUR KARSTULAY OKTEMUMRAN POLATVİLDAN YILDIZYESİM ÖNDEİrtibat